• Prywatny Ośrodek Leczenia Uzależnień
  • ZADZWOŃ: 667 264 449

Sztuczne światy

Sztuczne światy – mój miraż

Świat każdego z nas jest inny. Jest jeden świat, czy każdy ma swój prywatny? Kiedy świat jest dla Ciebie za trudny, pojawi się pomysł, by go zmienić. Jego zmiana jest jednak niemożliwa. Skoro nie mogę zmienić świata, zmienię sposób w jaki patrzę na niego. Gotowość do przyglądania się sobie i korekty mapy rzeczywistości, wymaga jednak wysiłku i dojrzałości. Aby obejść tą trudną drogę z pomocą przychodzą, substancje psychoaktywne. Stajemy tym samym, przed bramą z napisem Sztuczne światy.

Mój świat

Za tą bramą, nic już nie będzie takie jak dawniej. Radość jakiej doświadczysz, będzie płytka i sztuczna, chemiczna jak Twój świat. Rozkosz będzie mechaniczna i syntetyczna. Łzy nie dadzą ulgi, uśmiech radości, spełnienie szczęścia, bliskość miłości. Za tą bramą czas biegnie inaczej, zmieniają się ludzie, kolory i smaki. Noce są długie i straszne a ranki dalekie. Bliscy stają się obcy, obcy stają się wszyscy. Chce z powrotem za bramę.

Powrót do domu

Kiedy spędzisz w pijackiej krainie sporo czasu, zobaczysz, że dałeś się oszukać. Sztuka picia czy ćpania ,,w miarę” okaże się mirażem. Będziesz musiał mocno się poturbować, zanim to zrozumiesz. Lecz nawet kiedy to zrozumiesz, obsesja by pić czy ćpać, jak dawniej nie minie. Jeśli znajdziesz się w grupie wybrańców, dostaniesz wielką szansę na nowe życie. Zupełnie nowe. Nie lifting, lecz rewolucję. Wymagać to będzie radykalnych zmian, w każdym obszarze Twojego życia.  Nie tylko związanych z piciem, ale dosłownie wszystkich, z głównym naciskiem, na wnikliwe poznawanie siebie. Analizowanie siebie jest ostatnią rzeczą, o której marzysz. Poza tym, czeka Cię nauka tego, czego nie zdążyłeś się w życiu nauczyć, albo zapomniałeś śniąc ,,Sztuczne światy”. Do tego dochodzi potrzeba samodyscypliny i mamy przerażająco wysoko postawioną poprzeczkę.  O takie zmiany trudno samemu, można się w nich pogubić i wrócić na pijackie, znane ścieżki. Czy z tej szansy skorzystasz?

Skontaktuj się teraz z Ośrodkiem Leczenia Uzależnień w Bieszczadach Empatia, który zaoferują Ci najlepsze możliwe rozwiązanie Twojego problemu.

667264449

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*