• Prywatny Ośrodek Leczenia Uzależnień
  • ZADZWOŃ: 667 264 449

O nas

O nas

O NAS

OŚRODEK LECZENIA UZALEŻNIEŃ W BIESZCZADACH

Ośrodek Leczenia Uzależnień – ,, Empatia Bieszczady” powstało z myślą o pomocy osobom uzależnionym, nadużywającym alkoholu i innych substancji psychoaktywnych oraz osobom z zachowaniami nałogowymi. Proces leczenia odbywa się w urokliwej Bieszczadzkiej miejscowości Sanok. Pozytywna energia tego wyjątkowego miejsca, położonego z dala od zatłoczonych aglomeracji miejskich, pozytywnie wpływa na skuteczność działań terapeutycznych.

Ośrodek leczenia uzależnień

Nasz zespół terapeutyczny złożony z Certyfikowanych Specjalistów Psychoterapii Uzależnień i Psychologów, gwarantuje profesjonalne podejście do pacjenta i jego problemów. Świadczymy także możliwość odtrucia pacjenta przed wejściem w proces terapii. Po ukończeniu terapii w Ośrodku, świadczymy pomoc online. Osoby uczestniczące w zajęciach, mogą liczyć na pełne zrozumienie i empatię, co dodaje wiary we własne możliwości. Jednocześnie zapewniamy naszym uczestnikom, pełną anonimowość i dyskrecję. Centrum oferuje także wsparcie dla osób doświadczających nawrotu choroby oraz wsparcie dla ich rodzin. Czas trwania terapii obejmuje okres 4 tygodni z możliwością przedłużenia terapii.

Aktywność w terapii

Poza oddziaływaniami terapeutycznymi, jako ośrodek leczenia uzależnień oferujemy konstruktywne wykorzystanie czasu wolnego, po przez możliwość rekreacyjnej jazdy konnej, gry w tenisa ziemnego, przejażdżek bryczką, wycieczek na Jezioro Solińskie, ognisk, wypraw do lasu, na ryby w zależności od pory roku (grzybobranie, sanna, kuligi). Urokliwe miejsce, przyjazna atmosfera i co najważniejsze profesjonalny zespół terapeutyczny z długoletnim stażem w lecznictwie odwykowym, stwarzają niezbędne warunki do skutecznej pomocy w przypadkach uzależnień od alkoholu, dopalaczy, narkotyków, internetu, hazardu.

Indywidualny program

Jeżeli tego rodzaju problemy w jakimkolwiek stopniu Cię dotyczą, nie zwlekaj i jak najszybciej skontaktuj się z nami. Ograniczenia wynikające z pandemii COVID-19 determinują w oczywisty sposób działalność naszego centrum. Dlatego dla Pacjentów, zainteresowanych podjęciem terapii stacjonarnej przygotowaliśmy indywidualne programy przygotowawcze obejmujące m.in. zajęcia zdalne (online), których celem jest przygotowanie do terapii stacjonarnej. Rozpoczyna się ona po uprzedniej konsultacji lekarskiej i stwierdzeniu braku jakichkolwiek objawów chorobowych.

Dowiedz się czegoś nowego. Dowiedz się więcej